Ürün sepete eklendi.
miktar
Genel Toplam
Sepetinizde 0 ürün var. Sepetinizde 1 ürün var.
Toplam ürünler (KDV hariç)
Kargo Ücreti (KDV hariç) belirlenecek
Genel Toplam (KDV hariç)
Alışverişe devam et Alışverişi sonlandır

Mobil cihaz üreticileri Mobil Dünya Kongresi 2017’de neler tanıtacak?

Mobil cihaz üreticileri Mobil Dünya Kongresi 2017’de neler tanıtacak?

Lenovo/Motorola:

Bir ara Google’ın satın aldığı ve sonra elden çıkardığı Motorola’nın Lenovo çatısı altında yeni Moto G5 ve G5 Plus modellerini tanıtması bekleniyor.

LG:

LG tarafında da çok ciddi bir yenilik beklentisi yok. Zira şirket G6’yı CES’te tanıtmıştı ve eğer ağzını çok sıkı tutmadıysa MWC 2017’yi çok ses getirmeden kapatacak.

Nokia/HMD:

Nokia markasının kullanım hakkını 10 yıllığına satın alan Finlandiyalı HMD Global, MWC 2017’de ses getirmeyi uman şirketlerden biri. Avrupalı marka geçtiğimiz ay Androidli Nokia 6’yı duyurdu ama yeni modellerle dikkat çeken bir tanıtım yapması bekleniyor. Gelen haberlere göre Nokia 5 ve Nokia 3 adında uygun fiyatlı yeni modeller gelebilir. Tabii bir de yeni Nokia 3310‘un tanıtılma ihtimali var.

Oppo

Oppo, Çin pazarında kendine yer açmak isteyen bir Androidli cihaz üreticisi ve geçen yıl satışlarını yüzde 122 artırmayı başarmıştı. Daha önce “5x Project” adı verilen yeni kamera teknolojisini tanıtan şirketin MWC 2017’de yeni akıllı telefon modellerini tanıtması bekleniyor.

Samsung:

Galaxy Note 7 ile sıkıntılı günler yaşayan Samsung, MWC 2017’de Galaxy S8’i tanıtarak maziyi unutturmak istiyor. Bir diğer bilgi de Samsung’un Galaxy Tab S3 adlı yeni tabletini tanıtacağı yönünde. Artık tabletlerin eski havası olmasa da Samsung’un yenilikçi bir şey yapıp yapmadığını merak etmekte bir mahsur yok.

Sony:

Sony adı anıldığında Playstation aklımıza geliyor ama Japon şirket Xperia akıllı telefon serisini de hatırlamak gerek. X modelini geçen yıl Barcelona’da tanıtan Sony’nin şimdi de X2 modeliyle boy göstermesi bekleniyor. Bir diğer yeni ürün beklentisiyse robotik asistan Xperia Agent tarafında. MWC 2016’ta tnaıtılan Xperia Agent’in yeni modeli de önümüzdeki hafta karşımıza çıkabilir.

ZTE:

Uzakdoğulu mobil ve telekomünikasyon devi ZTE, kitlesel fonlamaya açıtığı Hawkeye ile istediğini alamadı ama WMC 2017’de Gigabit Phone ile ilgiyi üzerine çekmek istiyor. 5G şebeke destekli yeni modelin 360 derece sanal gerçeklik ve 4K video destekli olacağı da gelen bilgiler arasında. Bir diğer bilgiysa ZTE’nin ilk Androdi Wear tabanlı akıllı saati Quartz’ı tanıtacağı yönünde.

Xiaomi:

Çin’in sıradışı Androidli telefon üreticisi ürün gamını son yıllarda oldukça çeşitlendirdi ama MWC 2017’yi pas geçeceğini açıkladı.

Cevap bırakın

* Adı
* E-posta: (Yayınlanmadı)
   Web sitesi: (Sitesi url ile http://)
* Yorum Yap:
Tür Kodu